Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 219 guests and no members online

  1. 1. Do końca miesiąca w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 1500.
  2. 2. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie w tym dniu na sumie dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. Msze św. będą odprawione o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie. Na obu Mszach poświęcenie kwiatów, owoców i ziół a na sumie poświęcenie wieńców dożynkowych.
  3. 3. Również jutro w Straszydlu dożynki gminne - rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400 – szczegółowy program na afiszach.
  4. 4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w środę wspomnienie św. Jacka, w sobotę wspomnienie św. Bernarda.
  5. 5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  6. 6. W czwartek nowenna do bł. Józefa.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Tomasz Grzegorz Kuraś z Brzeźnicy i Sylwia Anna Burz z Siedlisk (zapowiedź druga).
  9. 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Ewa Skoczylas, Maria Tatara, Alicja Klimczak, Zofia Grzebyk, Danuta Moskwa, Małgorzata Siwiec i Maria Siwiec.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt