Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 235 guests and no members online

  1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie NMP Rzeszowskiej, we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej i w piątek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana.
  2. 2. W tym tygodniu przeżywamy XII Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem”. Zapraszam do modlitwy w intencjach związanych z wychowaniem.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  4. 4. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do grona ministrantów.
  5. 5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Irena Gugała, Dorota Dąbrowska, Bernadeta Gugała, Magdalena Rusin, Katarzyna Brzeżawska, Anna Czopik i Anna Pitera. Z związku z tym, że w sobotę będzie ślub nie trzeba kupować kwiatów do przyozdobienie kościoła.
  9. 9. Bardzo dziękuję wszystkim osobom za zaangażowanie się w przygotowanie i przeżycie nawiedzenia figury NMP Fatimskiej.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt