1. 1. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy: w środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek wspomnienie św. Marcina z Tours i w sobotę wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. W piątek 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Niech znakiem naszej miłości do Ojczyzny będą wywieszone flagi.

Uroczystości gminne odbędą się w kościele w Lubeni. Msza w intencji Ojczyzny o godz. 1000. Bezpośrednio po Mszy św. część artystyczna przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Siedliskach. Serdecznie zaprasza Wójt i Rada Gminy Lubenia oraz GOK i Szkoła Podstawowa w Siedliskach.

U nas Msza św. o godzinie 1700, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa wypominkowa i nabożeństwo za Ojczyznę.  Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku, 11 listopada 2022 r., z racji przypadającego w tym dniu państwowego Święta Niepodległości

  1. 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.
  2. 5. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. 6. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżka z regulacją dla osoby obłożnie chorej. Kontakt na plebani.
  4. 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Wiktoria Grzebyk, Jolanta Kurc, Krzysztof Kochman, Zofia Paśko, Justyna Tworzydło, Danuta Borowiec i Katarzyna Paśko.

   do użytku wewnętrznego