1. 1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i KSM. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiejsza składka to składka inwestycyjna.
  2. 2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
  3. 3. W liturgii tego tygodnia w będziemy obchodzić w poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek wspomnienie św. Cecylii i w czwartek wspomnienie św. Andrzeja Dunc-Lac i Towarzyszy.
  4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W środę po Mszy św. spotkanie dla lektorów, ministrantów i kandydatów.
  6. 6. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.
  7. 7. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy.
  8. 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.
  9. 9. Do końca miesiąca listopada po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  10. 10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcimy opłatki wigilijne. Pan organista w następną niedzielę po Mszy popołudniowej rozpocznie roznoszenie opłatków po naszych domach. Przyjmijmy go z otwartym sercem i hojnością podziękujmy za rok posługi w naszej parafii. Szczegóły zostaną podane na ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.
  11. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy następujące osoby: Maria Kąkol, Bożena Tłuczek, Agata Grzebyk, Maria Szpiech, Teresa Rojek, Stanisława Kotula, Elżbieta Chyła, Justyna Ruszała i Aneta Szpiech.

Do użytku wewnętrznego