1. 1. Przeżywamy III niedzielę Adwentu nazywaną niedzielą radości.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. roratnia o godz. 700, w pozostałe dni o godz. 1700.
  3. 3. We wtorek przypada 41 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Bożej opiece polecajmy naszą Ojczyznę.
  4. 4. W czwartek po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. 5. W piątek rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.
  6. 5. Przypominam, że spowiedź z księżmi z dekanatu będzie w poniedziałek, 19 grudnia. Ci którzy pracują mogą skorzystać ze spowiedzi w sobotę - 17 grudnia w Lubeni.
  7. 6. Bóg zapłać sprzątającym kościół w dniu wczorajszym. Dziękuję również za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Halina Szczupiel, Katarzyna Boczar, Dawid Solecki, Michał Wyska, Jan Król, Anna Warchoł i Genowefa Guzek.
  8. 7. W ubiegłą niedzielę zebrano na budowę kościoła pw. bł. Władysława Findysza w Rzeszowie 2400 zł. Ks. Władysław Srebrny, proboszcz parafii bł. Władysława, serdecznie dziękuje za złożone ofiary - Bóg zapłać. A w przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.
  9. 8. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej. W ostatnim czasie przybyło sporo książek. Warto się z nimi zapoznać. Książki można wypożyczać po Mszach niedzielnych, ale również i w tygodniu.
  10. 9. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne.

 

Do użytku wewnętrznego

Kontakt