1. 1. Kościół w liturgii tego tygodnia we wtorek będzie obchodził wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; w sobotę św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  2. 2. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 700, w pozostałe dni o 1700.
  3. 3. W poniedziałek ciąg dalszy kolędy, odwiedzę parafian w Rzekach i Gipsiarni. Rozpoczęcie o godz. 900 od państwa Wojewódków.
  4. 4. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. 5. W ostatnią niedzielę zebrano na cele inwestycyjne 5490 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. 6. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła.
  7. 7. Początek roku to czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% z podatku na rzecz różnych organizacji pożytku publicznego i chorych. Jak co roku zachęcamy do wsparcia chorych z naszej parafii.
  8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Grażyna Winiarska, Józefa Cupryś, Zofia Kowalska, Anna Materna, Małgorzata Mazur, Agnieszka Sierzputowska i Ewa Jachimowska.
  9. 9. Intencje Mszalne.

Do użytku wewnętrzneg

Kontakt