Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 350 guests and no members online

  1. 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- w poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy

- w piątek wspomnienie św. Scholastyki

- w sobotę wspomnienie NMP z Lourdes

  1. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  2. 3. We wtorek przed Mszą św. nowenna do św. Michała i Chórów Anielskich a po Mszy nabożeństwo do św. Michała.
  3. 4. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. 5. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  5. 6. W piątek spotkanie wspólnoty Oazowej.
  6. 7. W sobotę, z racji wspomnienia NMP z Lourdes – Światowego Dnia Chorego, na godz. 1700 na Mszę św. zapraszam wszystkich starszych i chorych. Po Mszy św. nabożeństwo i uroczyste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. 8. W ubiegłą niedzielę zebrano na ogrzewanie kościoła 3726 zł. Bóg zapłać wszystkie ofiary.
  8. 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Dziękuję paniom i panom oraz młodzieży i naszym strażakom za uprzątnięcie dekoracji świątecznej. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Kruczek, Sebastian Szypuła, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Danuta Konkol, Katarzyna Miśtak i Krystyna Błońska.

do użytku wewnętrznego

Kontakt