1. 1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 56 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

W ostatnią niedzielę zebrano na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi 2040 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

  1. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
  2. 3. Od środy rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania przez modlitwę, pokutę i jałmużnę do Świat Paschalnych. Znajdźmy czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje. W piątki po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 1430 a po nich Msza Św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego Postu (26 marca).
  3. 4. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Obowiązuje w tym dniu post ilościowy i jakościowy. Msze św. o godz. 700 i o godz. 1700 połączone z obrzędem posypania głów popiołem na znak wejścia na drogę pokuty i nawrócenia.
  4. 5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  6. 7. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siedliskach informuje, że od 20 lutego, rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i kl. I, na rok szkolny 2023/24. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej szkoły i u dyrekcji.
  7. 8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  8. 9. Przypominam, że w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1700 w kościele w Tyczynie rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  9. 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W przyszłą sobotę będziemy gościć o godz. 1000 w naszym kościele młodzież z Rzeszowa – Zalesia. W związku z tym prosimy o posprzątanie kościoła od 800. A do sprzątania prosimy: Kinga Piecuch, Paweł Lasota, Marian Borowiec, Marek Cierpiał-Wolan, Mirosław Mirowski, Janusz Słonina i Elżbieta Baran.

Do użytku wewnętrznego