1. 1. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek na pomoc dla Ukrainy 2040 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 2. 2. Dzisiaj przeżywamy „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „Z misjonarzami budujemy Kościół”.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
 4. 4. We wtorek przed Mszą św. nowenna do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
 5. 5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. 6. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Po nabożeństwie spotkanie Rady Parafialnej.
 7. 7. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. 8. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.
 9. 8. We wtorek i piątek po Mszy św. próba przed bierzmowaniem.
 10. 9. Przypominam, że w przyszły wtorek (14 marca) będziemy przeżywać wizytację kanoniczną naszej parafii.
 11. 10. Jak co roku możemy poprzez zrezygnowanie z jakiejś przyjemności odkładać ofiarę na jałmużnę wielkopostną i w ten sposób wesprzeć leczenie osób starszych. Na półce z gazetami zostały wyłożone skarbonki Caritas, można je zabrać ze sobą do domu. Niech taka skarbonka znajdzie się w każdej rodzinie. Jałmużnę przyniesiemy do kościoła w II Niedzielę Wielkanocną w Święto Miłosierdzia Bożego. Są także do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 7 zł i paschałki w cenie 12 zł.
 12. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Roma Wdowiak, Mateusz Wójcik, Anna Czop, Danuta Skoczylas, Stanisław Bekier, Natalia Konsur i Mateusz Bekier.

Do użytku wewnętrznego