Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 379 guests and no members online

  1. 1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Proszę o modlitwę w intencji ojca rekolekcjonisty i o owocne ich przeżywanie. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. nauka ogólna. Po południu o 1430 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. z nauką ogólną.
  2. 2. Jutro w ramach rekolekcji o godz. 900 Msza św. dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Pół godziny przed Mszą spowiedź. O godz. 1100 droga krzyżowa dla uczniów naszej szkoły. Wieczorem Msza św. o godzinie 1800 a po niej nauka rekolekcyjna.
  3. 3. We wtorek Msza św. i nauka rekolekcyjna dla uczniów naszej szkoły o godzinie 1100. Wieczorem Msza św. o godz. 1800 a po niej nauka rekolekcyjna.

Zróbmy wszystko abyśmy mogli wziąć udział w świętych ćwiczeniach rekolekcyjnych i wzajemnie się mobilizujmy.

  1. 4. W piątek dzień parafialnej spowiedzi przedświątecznej. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 930. Następnie spowiedź od 1000 do 1100. Od 1100 do 1130 przerwa i po przerwie spowiedź od 1130 do 1200. Po południu zaczniemy spowiedź od godz. 1600 do 1700. Pół godziny przerwy do 1730 i spowiedź od 1730 do 1800. Spowiedź dla słabosłyszących będzie w zakrystii.

Na zakończenie spowiedzi o godzinie 1800 będzie odprawiona droga krzyżowa.

  1. 5. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Na rozpoczęcie sumy, uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele.

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Marszu Papieskim”, który odbędzie się w Niedzielę Palmową w Rzeszowie. Rozpoczęcie marszu o godz. 1800 przy kościele św. Jadwigi Królowej (al. Rejtana 21), następnie przejście do katedry rzeszowskiej, gdzie o godz. 1900 będzie sprawowana Eucharystia, po czym nastąpi przejście pod pomnik św. Jana Pawła II w parku papieskim.

  1. 6. W związku z przejściem na czas letni Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 18 00.
  2. 7. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4230 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Na pomoc dla Carlo Emilia zebrano 1300 zł. Rodzina składa serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. 8. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Wojciech Łach z Siedlisk i Dorota Tylutki z Zagorzyc (zapowiedź trzecia) oraz Damian Wojtyło z Rzeszowa i Joanna Pączek z Siedlisk (zapowiedź druga).
  5. 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Dziękuję za złożoną ofiarę. Do sprzątania na sobotę proszę następujące osoby: Barbara Gugała, Anna Wojewódka, Dorota Grzebyk, Zofia Wójcik, Maria Dymek, Zofia Czopik i Celina Wajda.

Do użytku wewnętrznego

Galeria

Kontakt