Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 358 guests and no members online

  1. 1. Dziś jeszcze Msza św. o godz. 1030, nie ma Mszy św. popołudniowej.
  2. 2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego i Wielkanocy. Serdeczne Bóg zapłać paniom Zofii i Ewie oraz panu Tadeuszowi, którzy przygotowali nam Ciemnicę i Boży Grób, pani Danucie za troskę o szaty liturgiczne i bieliznę ołtarzową. Strażakom dziękuję za trzymanie straży przy Grobie Pańskim i za ich udział w Liturgii Wigilii Paschalnej i Liturgii Niedzieli Zmartwychwstania. Dziękuję Panu Markowi, który z troską czuwał nad wszystkim, panu organiście za śpiewy, Służbie Liturgicznej Ołtarza — ministrantom, lektorom, szafarzom, różom różańcowym za adoracje w ciemnicy i Grobie Pańskim. Wszystkim, którzy włączyli się liturgię tych dni, scholi, która tak pięknie pomagała nam głębiej przeżywać tajemnice celebrowane przez Kościół. Bóg zapłać. Szafarzom dziękuję za rozdzielanie Komunii św. oraz za zanoszenie Komunii chorym, zaniosą ją również w dniu jutrzejszym, aby chorzy mieli łączność z liturgią świąteczną sprawowaną w kościele. Dziękuję Akcji Katolickiej za czuwanie, adorację Jezusa w ciemnicy i prowadzone rozważania wraz ze śpiewem.

 Wszystkim wam drodzy parafianie i gościom dziękuję za waszą obecność przez te ostatnie dni, za atmosferę modlitwy, która wypływa z wiary w tajemnice naszego zbawienia.

Życzę wam drodzy parafianie, waszym rodzinom, gościom, jak również wszystkim chorym, którzy nie mogli tu z nami być, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzał swoimi łaskami.

  1. 3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. o 730 i 1030. Nie będzie Mszy św. o 1500.
  2. 4. Przez kolejne dni obchodzimy oktawę Wielkanocy (przez osiem dni obchodzimy tą centralą Uroczystość w roku liturgicznym). Zachęcam do jej przeżywania przez uczestnictwo w Eucharystii i przyjęcie Komunii św.
  3. 5. Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Przynieśmy w przyszłą niedzielę jałmużnę postną, którą zbieraliśmy do skarbonek by wesprzeć leczenie osób starszych, złóżmy je przed ołtarzem..
  4. 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Danuta Moskwa, Maria Opalińska, Ewa Skoczylas, Maria Tatara, Alicja Klimczak, Zofia Grzebyk i Małgorzata Siwiec.

Do użytku wewnętrznego

Galeria

Kontakt