1. 1. Dzisiejsza niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy 79 Tydzień Miłosierdzia, którego hasłem są słowa „Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni”. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Składam „Bóg zapłać” za ofiarę jałmużny wielkopostnej złożonej dzisiaj przed ołtarzem. Również dziękuję za wszelkie ofiary i produkty żywnościowe składane w Wielkim Poście na rzecz Caritas, dzięki którym mogliśmy przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących parafian.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.
  4. 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. 5. W czwartek nowenna do bł. Józefa.
  6. 6. W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia, będzie miało miejsce Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które rozpocznie 15. Tydzień Biblijny, obchodzony pod hasłem: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”.
  7. 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Maria Siwiec, Teresa Borowiec, Anna Grzebyk, Zofia Borowiec, Aldona Baran, Józefa Gugała i Danuta Myrda.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt