Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 250 guests and no members online

  1. 1. Dzisiejsza niedziela, niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy wszystkich do gorącej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się zwłaszcza o powołania dla naszej diecezji a także w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  2. 2. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc w kościele codziennie po Mszy o 1800 a w uroczystości i niedziele po Mszy św. o 1500.
  3. 3. W poniedziałek wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika.
  4. 4. We wtorek wspomnienie św. Atanazego. W naszej Ojczyźnie obchodzimy Dzień Flagi. Wywieśmy na naszych domach biało-czerwone flagi. Przed Mszą świętą będzie odmawiana koronka do św. Michała Archanioła a po Mszy św. i litanii do Matki Bożej zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 5. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  6. 6. W pierwszy czwartek wspomnienie św. Floriana – po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. 7. W pierwszy piątek po Mszy św. próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. 8. W pierwszą sobotę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. o 1800 i litanii różaniec i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  9. 9. W ostatnie niedziele w ramach składki inwestycyjnej zebrano 2560 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Jolanta Kotowicz, Małgorzata Gugała, Anna Kąkol, Bożena Wilk, Marzena Wilk, Zofia Mac i Dorota Warzybok.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt