Aktualności

Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 404 guests and no members online

 1. 1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli – Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.

Przeżywamy dzisiaj uroczystość 600-lecia istnienia Siedlisk. Msze św. o godz. 730 i suma o 1200. Nie ma Mszy o 1030 i 1500.

 1. 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 1800. W Zarzeczu odpust – suma odpustowa o godz. 1800.
 2. 3. We wtorek po nabożeństwie zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszam też na spotkanie wszystkich chłopców chcących zostać ministrantami.
 3. 4. W środę święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.
 4. 5. W pierwszy czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. 6. W pierwszy piątek święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.
 6. 7. W pierwszą sobotę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 7. 8. W czerwcu modlimy się codziennie litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. 9. Od dzisiejszej niedzieli jest dostępny w sprzedaży „Magazyn” – kwartalnik wydawnictwa Niedziela. Zachęcam do zainteresowania się tą publikacją. Cena to 15 zł. Zachęcam też rodziców do zwrócenia uwagi na czasopisma dla dzieci w wieku przedszkolnym.
 9. 10. W przyszłą niedzielę o godz. 1700 na stadionie sportowym w Lubeni odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej Samorządowcy kontra Księża.
 10. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. W związku z sobotnim ślubem nie trzeba kupować kwiatów do ozdobienia kościoła. Do sprzątania w piątek po nabożeństwie prosimy: Witold Bieniek, Beata Mroczka, Grażyna Lassota, Maciej Lassota, Marcin Dudek, Wacław Bomba i Krystyna Rokita.

do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Galeria

Kontakt