1. 1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
  2. 2. We wtorek przed Mszą św. nowenna do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  3. 3. W środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  4. 4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 730 i 1000. Po Mszy św. o godz. 1000 uroczysta procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja w stronę Budziwoja.

    Proszę rodziny o przygotowanie ołtarzy. Obrazy do ołtarzy do odebrania w zakrystii. W Boże Ciało Mszy św. popołudniowej nie będzie. Przez osiem dni po Bożym Ciele, przez oktawę, procesja eucharystyczna wokół kościoła, w niedzielę po sumie o 1030. Proszę rodziców o przyprowadzanie swoich pociech - dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, chłopców o dzwonienie dzwonkami, zapraszam dzieci komunijne jak i starsze.

  1. 5. O godz. 1900 w Boże Ciało w parku Sybiraków na Baranówce w Rzeszowie odbędzie się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”.
  2. 6. Dzisiaj o godz. 1700 na stadionie sportowym w Lubeni odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej Samorządowcy kontra Księża.
  3. 7. Od wtorku rozpoczynamy remont generalny tarasu przed wejściem i schodów do kościoła. W związku z tym schody będą czasowo wyłączone z użytku i wejście będzie od dołu. Niestety trzeba też poddać poprawkom schody do zakrystii. Żeby spiąć budżet remontowy zachęcam do wsparcia finansowego tych inwestycji w czasie składek, szczególnie w trzecią niedzielę miesiąca, czy poprzez wpłaty na konto parafialne. Z góry składam wielkie Bóg zapłać.
  4. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Elżbieta Wierzchowska, Regina Buż, Jadwiga Burak, Anna Moskwa, Maria Soboń, Edyta Wilk i Maria Wilk.
  5. 9. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej, w tym dla dzieci.

do użytku wewnętrznego