1. 1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  2. 2. W środę wspomnienie św. Ireneusza.
  3. 3. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską).
  4. 4. W czwartek nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. 5. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  6. 6. W pierwszą sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.
  7. 7. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800.
  8. 8. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. W związku z remontem schodów nie będzie procesji z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W bibliotece będą przygotowane napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie.

  1. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Przemysław Paweł Kubicki z Siedlisk i Natalia Anna Steciw z Kątów (zapowiedź druga).
  2. 10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 8000 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.
  3. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Maria Lasota, Danuta Szczęch, Krystyna Bednarz, Zofia Lelek, Elżbieta Baran, Wiktoria Grzebyk i Jolanta Kurc.

Do użytku wewnętrznego