1. 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość ku czci Błogosławionego Ks. Józefa Kowalskiego. Suma o godzinie 1100. Po południu Mszy św. nie będzie
  2. 2. W poniedziałek wypada święto św. Tomasza Apostoła, Msza św. będzie o godz. 700.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. koronka do Chórów Anielskich i św. Michała Archanioła a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  4. 4. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 5. W pierwszy czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ. Zachęcam do spowiedzi już od początku tygodnia.
  7. 7. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.
  8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Krzysztof Kochman, Zofia Paśko, Justyna Tworzydło, Danuta Borowiec, Katarzyna Witek, Jolanta Domino i Katarzyna Banyś.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Przemysław Paweł Kubicki z Siedlisk i Natalia Anna Steciw z Kątów (zapowiedź trzecia).
  10. 10. W dniu 11 lipca (wtorek) odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Przychody z tej akcji będą przeznaczone na posługę misyjną ks. Edwarda Ryfy, pochodzącego z naszej diecezji a pracującego w Czadzie.
  11. 11. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Janowi Dubasowi – ze Zgromadzenia Księży Salezjanów za przewodniczenie dzisiejszej Uroczystości i za wygłoszone Słowo Boże. Bóg zapłać. Bóg zapłać wszystkim kapłanom.

Dziękuję serdecznie orkiestrze za uświetnienie naszej uroczystości, dziękuję wszystkim pielgrzymom, którzy wraz z nami obchodzą kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

Dziękuję Panu kościelnemu, organiście, szafarzom, Służbie Liturgicznej i wszystkim parafianom, którzy w różny sposób przyczynili się do organizacji dzisiejszego święta. Bóg Zapłać! Bóg zapłać orkiestrze za uświetnienie naszej uroczystości.

Po zakończonej uroczystości zapraszam pielgrzymów do posilenia się ciastem i ugaszenia pragnienia napojami w bibliotece obok kaplicy bł. Józefa.

Teraz będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy nowennę               do Bł. Józefa i odśpiewamy „Ciebie Boga wysławiamy” i „Boże coś Polskę”.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt