1. 1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień. W tym miesiącu podejmujmy świadectwo abstynencji. Na ołtarzu Matki Bożej jest wystawiona księga trzeźwości dla tych, którzy chcieliby dokonać w niej wpisu swojej abstynencji.
 2. 2. Od przyszłej niedzieli do końca miesiąca sierpnia nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 1500.
 3. 3. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Loyoli, we wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, w piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya i w przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
 4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
 5. 5. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
 6. 6. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.
 7. 7. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. 8. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do NSPJ.
 9. 9. W sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające.

W Budziwoju odpust ku czci Matki Bożej Śnieżnej, suma o godz. 1800.

 1. 10. W ostatnią niedzielę zebrano na środki transportu dla misjonarzy 1245 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 2. 11. W następny piątek, czyli 11.08., na terenie Siedlisk i Lubeni będzie odbywał się 32 Rajd Rzeszowski. Z tej racji będzie zamknięta droga na Jawczy, Broniakówce i Księżym Lasku, w godz. 12.40 – 20.45.
 3. 12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Pałys, Zofia Wojewódka, Iwona Świerad, Dominika Medygrał, Lidia Lis, Teresa Wilk i Zofia Włoch.

Do użytku wewnętrznego