1. 1. Dziś na Jasnej Górze ogólnopolskie dziękczynienie za plony.
  2. 2. Gościmy w naszej parafii ks. Franciszka. Dziękując za Słowo Boże, które nam głosi obejmijmy go modlitwą, życzliwością i wsparciem finansowym na rzecz budowanego w jego parafii kościoła.
  3. 3. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej o godz. 730. Zapraszam nie tylko uczniów i nauczycieli, ale także rodziców i dziadków. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  4. 4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  5. 5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych i doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu włączona w program adoracji parafialnych w naszej diecezji. Adoracja będzie trwała do godziny 2100 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do czuwania indywidualnego czy też wspólnotowego.
  6. 6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. 7. W piątek Mszą św., chcielibyśmy zainaugurować nowy rok formacji w grupach parafialnych. Zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie działające w naszej parafii: ministrantów, lektorów, Oazę, Caritas, Akcję Katolicką, Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Rzeszowie, Róże Różańcowe, Scholę, Domowy Kościół, Radę Parafialną, Grupę Modlitewną Św. Charbela, Grupę Modlitewną Bł. Józefa. Poprosimy Pana Boga o błogosławieństwo na nowy rok działalności i formacji. Zapraszam do tych wspólnot nowe osoby. Nie zamykajmy się tylko w naszych domach, ale angażujmy się w życie społeczno-parafialne.
  8. 8. W piątek obchodzić będziemy Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) – z tej racji po piątkowej Mszy św. będzie poświęcone ziarno siewne i inne nasiona.
  9. 9. Do odebrania w zakrystii są bilety na beatyfikację rodziny Ulmów.
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Mirosław Pączek, Maria Bieniek, Irena Myrda, Małgorzata Woźniak, Krystyna Kotula, Magdalena Kotula i Barbara Szpirak–Dec..

do użytku wewnętrznego

Kontakt