1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek święto Św. Stanisława Kostki, w środę wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim Tageon i towarzyszy, w czwartek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie Św. Ojca Pio.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. W środę po Mszy św. i nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  4. 4. W czwartek nowenna do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  5. 5. W piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie wspólnotę oazową i wszystkich chcących się zaangażować w jej działalność.
  6. 6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszam osoby chcące zaangażować się w działalność tej wspólnoty.
  7. 7. Dzisiejsza składka przeznaczone jest na cele inwestycyjne.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę do sprzątania proszę: Józefa Cupryś, Zofia Kowalska, Anna Materna, Małgorzata Mazur, Anna Miktus, Agnieszka Sierzputowska, Barbara Wanat i Regina Bieszczad.
  9. 9. Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką, szczególnie po „Niedzielę”, w której znajduje się artykuł wspomnieniowy o śp. ks. Stanisławie Pelczarze.

do użytku wewnętrznego