1. 1. Dzisiaj odbywa się XXXIX Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.
 2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w środę wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, w czwartek wspomnienie Św. Wacława, w piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała i w sobotę wspomnienie Św. Hieronima.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
 4. 4. We wtorek zapraszam na spotkanie i Mszę św. kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
 5. 5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
 6. 6. W czwartek po Mszy św. i nowennie do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. 7. W piątek po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
 8. 8. W sobotę spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
 9. 9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańca św. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Niech szczególnymi przewodnikami po drogach tajemnic różańcowych będą dla nas NMP Różańcowa i Bł. Ks. Józef Kowalski – obrońca różańca św. Nabożeństwa na tygodniu będą odprawiane po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1500.
 10. 10. W czasie ostatniej niedzieli w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5590 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
 11. 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z biblioteki parafialnej.
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Grażyna Kotowicz, Bogdan Soboń, Zofia Kowalska, Anna Kowalska, Jacek Purpura, Renata Grzebyk i Alicja Kret.

do użytku wewnętrznego