1. 1. Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski, dziękujemy Panu Bogu za pontyfikat i osobę św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla młodzieży zdolnej z ubogich rodzin.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza Ewangelisty i w piątek wspomnienie św. Jana Kantego. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie dzieła Misyjne. A dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  3. 3. Msze św. na tygodniu o godz. 1700 a po nich nabożeństwo różańcowe.
  4. 4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
  5. 5. W piątek wypada odpust ku czci Św. Jana Kantego w Błędowej Tyczyńskiej. Suma odpustowa o 1700.
  6. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  7. 7. W sobotę po nabożeństwie spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  8. 8. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Lubeni ku czci Św. Urszuli. Suma odpustowa o godz. 1100.
  9. 9. Do nabycia są „Kalendarze Rolników” w cenie 25 zł.
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Renata Panas, Krystyna Błońska, Zbigniew Czopik, Andrzej Piecuch, Janina Czopik, Małgorzata Kubicka, Bogusława Barlik i Elżbieta Baran.

Do użytku wewnętrznego