1. 1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym – centralne uroczystości w katedrze. Uroczysta Msza św. o godz. 1200. Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
 2. 2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
 4. 4. W środę po Nowennie do Matki Bożej spotkanie ministrantów i lektorów.
 5. 5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.
 6. 6. W tym tygodniu wypada I piątek, i sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św.
 7. 7. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie Oazy.
 8. 8. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzę chorych już w ramach spowiedzi przedświątecznej. Proszę zgłaszać chętnych. Po Mszy św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 9. 9. W ramach składki inwestycyjnej zebrano w ubiegłą niedzielę 5670 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. A dzisiaj zbiórka do puszek na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach.
 10. 10. Pan organista w następną niedzielę po Mszy popołudniowej rozpocznie roznoszenie opłatków po naszych domach. Przyjmijmy go z otwartym sercem i hojnością podziękujmy za kolejny rok posługi w naszej parafii. Szczegóły zostaną podane na ogłoszeniach w następną niedzielę.
 11. 11. Do końca miesiąca po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Bożena Jurkiewicz, Alina Mendrala, Agnieszka Tarnawska, Barbara Pitera, Czesław Wajda, Agnieszka Krupa i Zofia Pasternak.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt