1. 1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny. Msza św. i nabożeństwo na zakończenie starego roku o godz. 1500.
  2. 2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok. Dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w niedzielę. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. 3. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i mirry. Na stoliku z gazetami będą wyłożone zestawy kadzidła i kredy za symboliczną ofiarę. W tą uroczystość polecamy Bogu w naszych modlitwach Ks. Biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego w rocznicę ich konsekracji.

Składka z tej uroczystości będzie przeznaczona na cele misyjne.

  1. 4. W Uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się w Rzeszowie Orszak Trzech Króli. Orszak wyruszy o godz. 1145 z parkingu przy hali sportowej na Podpromiu i przejdzie ulicami miasta na Plac Farny.
  2. 5. We wtorek przed Mszą św. nowenna do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  3. 6. W środę po nowennie do NMP zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. 7. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. 8. W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. 9. Pierwsza sobota wypada w Uroczystość Trzech Króli - nabożeństwo i różaniec fatimski odbędą się po Mszy św. o godz. 1500.

W związku z Uroczystością Trzech Króli i zbliżającą się kolędą chorych odwiedzę dopiero w pierwszą sobotę lutego. Szafarze odwiedzą w najbliższą niedzielę chorych, do których jeżdżę w pierwsze soboty.

  1. 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na piątek lub inny wybrany dzień do sprzątania proszę: Paweł Wilk, Jerzy Tarnowski, Anna Buda, Dorota Dąbrowska, Aneta Szkoła, Małgorzata Gugała i Anna Pitera.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt