1. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XXXII Światowy Dzień Chorego oraz rozpoczynamy 57 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. Od środy rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania przez modlitwę, pokutę i jałmużnę do Świat Paschalnych. Znajdźmy czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje. W piątki po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 1430 a po nich Msza Św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w czwartą niedzielę Wielkiego Postu.
  4. 4. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Obowiązuje w tym dniu post ilościowy i jakościowy. Msze św. o godz. 700 i o godz. 1700 połączone z obrzędem posypania głów popiołem na znak wejścia na drogę pokuty i nawrócenia. Po Mszy popołudniowej spotkanie dla wszystkich lektorów i ministrantów.
  5. 5. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. 6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  7. 7. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składka na cele inwestycyjne. A w ostatnią niedzielę na ogrzewanie kościoła zebrano 3600 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Dudek, Danuta Tłuczek, Katarzyna Kuryłowicz, Wioletta Róg, Irena Gugała, Kazimiera Buż i Elżbieta Warzybok.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt