Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 340 guests and no members online

1. IV Niedziela Wielkiego Postu nazywana jest niedzielą laetare, czyli radości.

2. Dziś rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Proszę o modlitwę w intencji księdza rekolekcjonisty i o owocne ich przeżywanie. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. nauka ogólna. Po południu o 1430 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. z nauką ogólną. 

3. Jutro w ramach rekolekcji o godz. 900 Msza św. dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Pół godziny przed Mszą spowiedź. O godz. 1100 droga krzyżowa dla uczniów naszej szkoły. Wieczorem Msza św. o godzinie 1700 a po niej nauka rekolekcyjna.

4. We wtorek Msza św. i nauka rekolekcyjna dla uczniów naszej szkoły o godzinie 1100. Wieczorem Msza św. o godz. 1700 a po niej nauka rekolekcyjna.

5. Przez cały tydzień trwać będzie nowenna przed odpustem ku czci św. Józefa – patrona naszej parafii.

6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

7. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie drogi krzyżowej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8. W sobotę od godz. 800 będę odwiedzał chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. Od soboty rozpoczyna się także ogólnopolska nowenna w intencji Ojczyzny.

9. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.

10. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne. Firma mająca naprawić dzwony wyceniła renowację i naprawę dzwonów na 33 700 zł plus koszty dźwigu. Poprawiane też są schody do zakrystii. Zachęcam, więc do ofiarności.

11. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.  Są jeszcze do nabycia paschałki na stół wielkanocny.

12. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Klaudia Kąkol z Siedlisk i Marcin Kaczor z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Tomasz Domino, Maria Kąkol, Monika Mac, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Radosław Leśniak, Tomasz Rokita, Bogumiła Tłuczek, Maria Szpiech i Stanisława Kotula.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt