1. 1. Dziś przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 1430 Gorzkie Żale. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  2. 2. We wtorek będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Józefa. Suma odpustowa o godzinie 1100 i Msza św. popołudniowa o godzinie 1700. Uroczystości będzie przewodniczył ks. dr Paweł Matuszewski – notariusz Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie.
  3. 3. W środę po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. 4. W czwartek dzień parafialnej spowiedzi przedświątecznej. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1000. Początek spowiedzi od 1030 do 1200. Potem przerwa. Po południu spowiedź od 1600 do 1800, z przerwą od 1700 do 1730. Wieczorem Mszy św. już nie będzie. Spowiedź dla słabosłyszących będzie w zakrystii. Zachęcam do korzystania z sakramentalnej posługi szczególnie tych, którzy w ostatnim czasie spowiedź zaniedbali.
  5. 5. W piątek Msza św. o godz. 1700 a następnie droga krzyżowa.
  6. 6. W poniedziałek i sobotę Msza św. będzie o godz. 700.
  7. 7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Na rozpoczęcie sumy, uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele.
  8. 8. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Można również nabyć paschałki wielkanocne.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Klaudia Kąkol z Siedlisk i Marcin Kaczor z Siedlisk (zapowiedź druga).
  10. 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Dziękuję za złożoną ofiarę. Do sprzątania na sobotę proszę następujące osoby: Agata Grzebyk, Dawid Rojek, Elżbieta Chyła, Monika Chyła, Kinga Kotula, Elżbieta Winiarska i Kazimierz Baran.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt