Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 433 guests and no members online

  1. 1. Dzisiejsza niedziela, trzecia Niedziela Wielkanocna jest dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna Tydzień Biblijny. Ten tydzień jest szczególną zachętą do tego, aby każdy chrześcijanin, a więc każdy z nas, jak najczęściej sięgał po Słowo Boże i otwierał się na jego działanie.
  2. 2. Dzisiaj po Mszach przedpołudniowych wolontariusze z naszej Szkoły Podstawowej przeprowadzają zbiórkę pieniężną na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci i zapraszają do przyłączenia się do akcji Pola Nadziei.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  4. 4. W czwartek po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami.
  5. 5. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  6. 6. Składka z przyszłej trzeciej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  7. 7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Dominik Jedziniak z Kielanówki i Karolina Gugała z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Swietłana Łach, Agnieszka Gmitrzak, Grażyna Karaś, Agata Szostek, Irena Włoch, Beata Witek i Zofia Rumak.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt