Aktualności

Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 403 guests and no members online

  1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej), w piątek wspomnienie NMP Rzeszowskiej – suma odpustowa w sanktuarium u oo. Bernardynów w Rzeszowie o godz. 1800, w sobotę wspomnienie św. Jana Chryzostoma i w przyszłą niedzielę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie o godzinie 700. Na tej Mszy św. poświęcimy zboże i inne nasiona. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.
  4. 4. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy pierwsze powakacyjne spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów oraz wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.
  5. 5. W czwartek Msza św. wraz z nowenną będzie odprawiona w kaplicy bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Zapraszam szczególnie chorych i starszych.
  6. 6. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  7. 7. W sobotę w naszej parafii wypada doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu włączona w program adoracji parafialnych w naszej diecezji. Adoracja rozpocznie się na zakończenie Mszy św., będzie trwała do godziny 2100 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do czuwania indywidualnego czy też wspólnotowego.
  8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Grażyna Kotowicz, Ewa Szczęch, Zofia Kowalska, Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Andrzej Dudek i Elżbieta Pokrywka.

Do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Kontakt