Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 726 guests and no members online

W dniu 6 stycznia br. w miejscowym Domu Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła nas kolędą „Wśród nocnej ciszy”, następnie wysłuchaliśmy słów Ewangelii odczytanych przez ks. Proboszcza o narodzeniu Pana Jezusa. Był to szczególny czas, w którym razem mogliśmy się pomodlić, pobyć ze sobą, pośpiewać kolędy. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem, płynęło wiele ciepłych słów, życzeń zdrowia, opieki Bożej, błogosławieństwa. Modlitwa i błogosławieństwo naszego Księdza Proboszcza zakończyły to wyjątkowe spotkanie. Dziękujemy Panu Bogu za ten wieczór radości, który zapewne kiedyś przyniesie błogosławione owoce w życiu uczestników tego wydarzenia. Wszystkim parafianom przybyłym na spotkanie oraz naszej parafialnej Scholi serdecznie dziękujemy za stworzenie świątecznej atmosfery i życzymy wszelkiej pomyślności w 2020 roku.

 

Kontakt