Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 121 guests and no members online

  1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, w środę wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana i w piątek święto św. Stanisława Kostki .
  2. 2. W tym tygodniu przeżywamy X Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”. Zapraszam do modlitwy w intencjach związanych z wychowaniem.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  4. 4. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Również w środę spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek, w święto św. Stanisława Kostki, zapraszam na Mszę św. i specjalną adorację młodzież i dzieci z naszej parafii. Po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  8. 8. W przyszłą niedzielę odbędzie się akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „StopLGBT”, którego celem jest zakazanie tzw. „parad równości”, w czasie których dochodzi do licznych profanacji i walki z religią katolicką oraz propaguje się legalizację związków homoseksualnych oraz adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Do ważności podpisu potrzebny będzie PESEL.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Zofia Kasprzyk, Bożena Wilk, Anna Kąkol, Marzena Wilk, Zofia Mac, Anna Buda i Dorota Stohandel.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt