1. 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.
  2. 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszy św. poświęcenie gromnic i składka na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.

- w środę wspomnienie św. Błażeja (poświęcenie jabłek),

- w piątek wspomnienie św. Agaty (poświęcenie soli, chleba i wody),

- w sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy

  1. 3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  2. 4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  3. 5. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
  4. 6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. 7. W pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
  6. 8. W sobotę od godz. 8 rano odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Gdyby ktoś w związku z epidemią zrezygnował z odwiedzin to proszę o informację.
  7. 9. W sobotę po Mszy św. o 1700 różaniec fatimski i nabożeństwo wynagradzające.
  8. 10. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji 1500 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
  9. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Anna Materna, Zofia Kowalska, Małgorzata Mazur, Agnieszka Sierzputowska, Ewa Jachimowska, Regina Bieszczad i Grażyna Kotowicz.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt