1. 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w środę wspomnienie św. Scholastyki i w czwartek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godzinie 700.
  3. 3. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów.
  4. 4. W czwartek, z racji wspomnienia NMP z Lourdes – Światowego Dnia Chorego, na godz. 1700 na Mszę św. zapraszam starszych i chorych. Po nowennie i nabożeństwie będzie udzielane błogosławieństwo chorym Najświętszym Sakramentem.
  5. 5. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
  6. 6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  7. 7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Zofia Kowalska, Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa i Małgorzata Kmiotek.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt