1. 1. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
  2. 2. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną Bł. Józefa.
  3. 3. Od środy rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania przez modlitwę, pokutę i jałmużnę do Świat Paschalnych. Znajdźmy czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje. W piątki po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 1430 a po nich Msza Św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. 4. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Obowiązuje w tym dniu post ilościowy i jakościowy. Msze św. o godz. 730 i o godz. 1700 połączone z obrzędem posypania głów popiołem na znak wejścia na drogę pokuty i nawrócenia.
  5. 5. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Józefa.
  6. 6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  7. 7. W ubiegłą niedzielę w ramach składki zebrano na ogrzewanie kościoła 2740 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.
  8. 8. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary kolędowe.
  9. 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Danuta Konkol, Katarzyna Miśtak, Zofia Wojewódka, Teresa Głodowska, Urszula Domoń, Zofia Pietrucha i Teresa Orgielewska.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt