1. 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  2. 2. W poniedziałek przeżywać będziemy Święto Katedry Św. Piotra Apostoła, Msza św. o godz. 700
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. modlitwa różańcowa prowadzona przez wspólnotę modlitewną bł. Józefa.
  4. 4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. 5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu
  6. 6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
  7. 7. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.
  8. 8. Przyszła II niedziela Wielkiego Postu to Niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne.
  9. 9. Jak co roku możemy poprzez zrezygnowanie z jakiejś przyjemności odkładać ofiarę na jałmużnę wielkopostną i w ten sposób wesprzeć leczenie dzieci i osób starszych. Na półce z gazetami zostały wyłożone skarbonki Caritas, można je zabrać ze sobą do domu. Niech taka skarbonka znajdzie się w każdej rodzinie. Jałmużnę przyniesiemy do kościoła w II Niedzielę Wielkanocną w Święto Miłosierdzia Bożego. Są także do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 5 zł i paschałki w cenie 10 zł.
  10. 10. Dzisiaj o godz. 1700 w kościele w Tyczynie rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie dla młodzieży.
  11. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Aneta Kus, Stanisława Głodowska, Dorota Konkol, Renata Panas, Krystyna Błońska, Zbigniew Czopik i Małgorzata Piecuch.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt