Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 231 guests and no members online

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez pożar mieszkańców Nowej Białej k. Nowego Targu.

2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

3. We wtorek  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską). Przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

4. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5. W czwartek nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W pierwszą sobotę wypada święto św. Tomasza Apostoła. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

8. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800

9. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. Jeżeli będzie odpowiednia pogoda po Mszy św. odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W tym roku nie będzie organizowany piknik, ale będą przygotowane napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie. 

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5130 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Jarosław Brzeżawski z Siedlisk i Zuzanna Wojtuszek z Rzeszowa (zapowiedź druga) oraz Franciszek Bednarz z Siedlisk i Magdalena Wanda Sitarz z Chmielnika (zapowiedź pierwsza).

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną  ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Edyta Wilk, Maria Wilk, Krystyna Materna, Elżbieta Bajda, Elżbieta Dudek, Danuta Tłuczek, Katarzyna Kuryłowicz, Andrzej Róg, Irena Gugała, Katarzyna Juras, Elżbieta Warzybok, Marek Kwater, Alicja Buż i Maria Borowiec. Zapraszam też wszystkich chcących pomóc w wyplewieniu kostki dookoła kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt