Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 215 guests and no members online

                                                                                                                                

 1. 1. Witamy w naszej parafii ks. Mateusza Wielgosza, neoprezbitera z Jasła, który przez najbliższe dwa tygodnie będzie pośród nas posługiwał.
 2. 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.
 4. 4. We wtorek przypada ósma rocznica ingresu ks. bpa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski. Przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.
 5. 5. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 6. 6. W czwartek święto św. Marii Magdaleny. Po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
 7. 7. W piątek święto św. Brygidy patronki Europy.
 8. 8. W sobotę wspomnienie św. Kingi.
 9. 9. W dniach 18 – 25 lipca br. pod hasłem „W drogę do Źródła Życia” będzie obchodzony XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Również po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

 1. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Paweł Karol Szczupiel z Siedlisk i Karolina Purpura z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).
 2. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Jolanta Domino, Małgorzata Rzeźnik, Alicja Myrda, Monika Paśko, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Natalia Szostek.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt