Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 112 guests and no members online

  1. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych: Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Transmisja Mszy św. w TVP o godz. 1200.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana i w sobotę święto św. Stanisława Kostki .
  3. 3. W tym tygodniu przeżywamy XI Tydzień Wychowania pod hasłem „W blasku ojcostwa”. Zapraszam do modlitwy w intencjach związanych z wychowaniem.
  4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  5. 5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.
  6. 6. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  7. 7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP.
  8. 8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Jan Baran, Teresa Tondera, Wojciech Tatara, Bożena Pieróg – Tsapar, Maria Pączek, Bogusława Pączek, Krystyna Kotula i Małgorzata Woźniak.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt