1. 1. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy: we wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, w czwartek wspomnienie św. Marcina z Tours, w piątek wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza i w sobotę wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. W czwartek 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Niech znakiem naszej miłości do Ojczyzny będą wywieszone flagi.

Msza św. o godzinie 1700, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu,  modlitwa wypominkowa i nabożeństwo za Ojczyznę.  Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

  1. 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Solidarni z Libanem”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Libanie.
  2. 5. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Roma Wdowiak, Mateusz Wójcik, Natalia Konsur, Danuta Skoczylas, Stanisław Bekier, Anna Czop i Henryk Piotrowski .

   do użytku wewnętrznego                                 

Kontakt