Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 217 guests and no members online

  1. 1. Przeżywamy III niedzielę Adwentu nazywaną niedzielą radości.
  2. 2. W poniedziałek przypada 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Bożej opiece polecajmy naszą Ojczyznę. Msza św. roratnia o godz. 700, w pozostałe dni o godz. 1700.
  3. 3. We wtorek pół godziny przed Mszą św. grupa modlitewna bł. Józefa będzie odmawiać różaniec. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  4. 4. W czwartek rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. 5. Przypominam, że nie będzie spowiedzi z księżmi z dekanatu. Można się spowiadać codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. 6. Bóg zapłać sprzątającym kościół w dniu wczorajszym. Dziękuję również za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Halina Wójcik, Czesław Wajda, Bożena Jurkiewicz, Zofia Czopik, Katarzyna Grzebyk, Zofia Pasternak, Józefa Borowiec i Danuta Moskwa.
  7. 7. W ubiegła niedzielę zebrano na budowę kościoła pw. bł. Władysława Findysza w Rzeszowie 2000 zł. Ks. Władysław Srebrny, proboszcz parafii bł. Władysława, serdecznie dziękuje za złożone ofiary - Bóg zapłać. A w przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.
  8. 8. W zakrystii można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne.

 

Do użytku wewnętrznego

Kontakt