1. 1. Dzisiejsza niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Caritas obchodzi swoje patronalne święto – Dzień Dobra. Składam „Bóg zapłać” za ofiarę jałmużny wielkopostnej złożonej dzisiaj przed ołtarzem.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa a po Mszy św. spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i spotkanie formacyjne

I Kręgu Domowego Kościoła.

  1. 5. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. 6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  3. 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc maj w kościele codziennie po Mszy o 1800 a w uroczystości i niedziele po Mszy św. o 1500.
  4. 8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  5. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć - Wojciech Skowron z Bobrowej i Urszula Kowalska z Siedlisk (zapowiedź trzecia).
  6. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Ewa Szczęch, Krystyna Potęcka, Elżbieta Szpirak, Maria Lib, Alicja Wałach, Ewa Porada i Swietłana Łach.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt